اطلاعیه فروشگاه

امکانات بخش پیگیری سفارش: با وارد کردن آدرس ایمیلی که زمان خرید ذکر کرده اید می توانید از امکانات زیر استفاده کنید دریافت لینک دانلود فایل خریداری شده ، درصورتیکه مجدد به هر دلیلی نیاز به لینک دانلود دارید مشاهده وضعیت پرداخت خریدهایی که انجام دادید مشاهده تعداد دانلود مجاز باقیمانده و زمان انقضا لینک دانلود درصورتیکه ایمیل وارد کنید لینک دانلود را توسط ایمیل دریافت می کنید درصورتیکه شماره موبایل وارد کنید نیاز به تائید شماره موبایل توسط ارسال پیامک خواهید داشت.

گزارش کار آزمایشگاه مدارهای الکتریکی 1

گزارش کار آزمایشگاه مدارهای الکتریکی 1

گزارش کار آزمایشگاه مدارهای الکتریکی

هدف آزمایش :

  • آزمایش 1 : بررسی قانون KVL
  • آزمایش 2 : بررسی قانون KCL
  • آزمایش 3 : بررسی قانون تونن و نورتن
وسایل مورد نیاز:
  • بردبورد
  • یک قطعه سیم
  • مقاومت با اندازه لازم
  • منبع تغذیه
آزمایشات شامل نمودار شبیه سازی شده با نرم افزار میباشد.

بررسی قانون KVl
مدار مقابل روی بردبورد پیاده سازی میشود... نمودار در فایل دانلودی موجود است. به همراه جداول مربوطه و فرمولها و اندازه ولتاژ منبع تغذیه را روی 3 ولت تنظیم کرده و سه مقاومت v1,v2,v3 را با دستگاه ولت سنج اندازه میگیریم حال منبع ولتاژ را روی 5 ولت و .. ........
بررسی قانون KCL
این آزمایش فقط قسمت شبیه سازی شده با نرم افزار را شامل.... شامل نمودار و جداول شبیه سازی شده.. نمودار در فایل دانلودی موجود است. به همراه جداول مربوطه و فرمولها
بررسی مدار معادل تونن و نرتن
بررسی مدار معادل تونن نورتن به سه روش امکان |ذیر میباشد: نمودار در فایل دانلودی موجود است. به همراه جداول مربوطه و فرمولها 1: قرار دادن منبع ولتاژ تست (VTest) و حل مدار و رسیدن به معادله زیر :
VTest =R ITest + V .......

شما برای دریافت فایل کامل گزارشکار آزمایشگاه مدارهای الکتریکی 1 میتوانید از لینک پایین اقدام به خرید فایل نمایید . فایل مربوط کامل است و این فایل توضیحات هربخش را به همراه مدار و فرمولهای مدار و جداول مقادیرمربوطه شامل میشود.
فرمت فایل : ورد و پی دی اف
تعداد صفحات : 10
قیمت : 5000 تومان


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
AzmayeshgahMadarElectrici1_1809915_2616.zip3.2 MB